ILOVEALLAH

ISLAM
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveidentifikimiRegjistrohu
Affiliates
Tema Fundit
» Floktarja e bijës së Faraonit
Sat Feb 25, 2012 11:50 am nga Admine

» Çdo namaz i falur në xhami, është zëvendësim i Tehijjetu’l-mesxhidit
Sat Feb 25, 2012 11:23 am nga Admine

» A duhet të lexohet Bismilahi në secilin reqat?
Sat Feb 25, 2012 11:15 am nga Admine

» Falja e namazit të natës me xhemat
Sat Feb 25, 2012 11:12 am nga Admine

» DISKUTO RETH FACEBOOKIT
Sat Feb 25, 2012 10:57 am nga Admine

» SELAMUN ALEJKUM ANTAR TE NDERUAR
Sat Feb 25, 2012 10:53 am nga Admine

» Selamullahi alejkum
Sat Feb 25, 2012 10:41 am nga Admine

»  Allahu Ekber,çdo brengë largohet nga zemra
Sat Feb 11, 2012 11:58 pm nga Admine

» Qëndro i patundur në lutje dhe madhërrimet e tua për All-llahun
Sat Feb 11, 2012 11:23 pm nga Admine

Kërko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Statistikat
Forumi ka 14 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Asija

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 45 artikuj v 42 temat
Sondazh
Si ju duket Forumi i motrave?
Shumë i mirë
0%
 0% [ 0 ]
I Mirë
100%
 100% [ 1 ]
Deri diku
0%
 0% [ 0 ]
I Keq
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 1
Ora në Forum
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
CalendarCalendar
Vizitorët në Forum
Free counter and web stats -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- free counters
Free counters
Kohët e namazit

Share | 
 

 Libi: Në shkretëtirë gjenden 20 tonë ar dhe 80 milionë euro

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admine
Admin
avatar

Numri i postimeve : 37
Join date : 23/11/2011

MesazhTitulli: Libi: Në shkretëtirë gjenden 20 tonë ar dhe 80 milionë euro   Mon Dec 26, 2011 8:22 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Në Libi, vendin e liderit të rrëzuar Kadafi, në një vend të shkretë në qytetin jugor Zale janë gjetur 20 tonë flori të pastër.

Sipas lajmit të gazetës të quajtur “Barniq” së bashku me floririn nga vendi i fshehtë nëntokësor janë nxjerrë edhe 80 milionë euro.

Gazeta njoftoi se ari dhe eurot në fjalë janë gjetur gjatë konflikteve që vazhdojnë midis grupeve opozitare në jug të vendit.

Ndërkohë që për pasurinë e Muammer Kaddafit fliten shifra të ndryshme, sipas kanalit francez të lajmeve, 24, kjo pasuri është rreth 85 miliardë euro. Kurse autoritetet libiane shumën e kanë parashikuar të jetë rreth 200 miliardë dollarë, raporton TRT.

Një pjesë e mirë e kësaj pasurie është shpërndarë nëpër botë në banka të ndryshme dhe në investime të pasurive patundshme.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://iloveallah.albanianforum.net
 
Libi: Në shkretëtirë gjenden 20 tonë ar dhe 80 milionë euro
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
ILOVEALLAH :: Forumi i Përgjithshëm :: Lajmet Ditore-
Kërce tek: